تبلیغات
قدرتمند ترین مرجع عکس های جذاب ایرانیان - عکس های سریال سه در چهار 3x4

عکس های سریال سه در چهار 3x4

 

نوع مطلب :سریال سه در چهار 3x4 ،

نوشته شده توسط:dash saman

 
برای دیدن عکس ها به ادامه مطلب مراجعه کنید برای دیدن عکس ها به ادامه مطلب مراجعه کنید برای دیدن عکس ها به ادامه مطلب مراجعه کنید  
بزنید.

گزارش كامل و تصویری از سریال سه در چهار 3x4

خنداندن، كاری بسیار دشوارتر از خندیدن است. آنقدر منتقد و ناظر داریم كه گاه تعدادشان حتی از تولیدكنندگان و مخاطبان هم افزون‌تر می‌شود. پس شهامت می‌خواهد و جسارت كه بخواهید چنین مردمی را بخندانید.در این شرایط 3در4 تنها مجموعه تلویزیونی است كه با بضاعت محدود خود تلاش می‌كند، در انتهای یك روز كاری، درست در زمانی كه پدرهای خانواده روی كاناپه‌ی خانه لم می‌دهند و بچه‌ها شب‌های پس از امتحان را تجربه می‌كنند، تلاش می‌كند، تا آنها را بخنداند، شب‌های آغازین تابستان امسال با 3در4 كمی رنگ و بوی متفاوتی دارد كه چرا كه اگر برق داشته باشید احتمالا می‌توانید حال و روز خودتان را با یكی از بازیگران این مجموعه همانندسازی كنید.راستی چرا به هم لبخند نمی‌زنیم؟ چرا از شادبودن و نشاط دیگران لذت نمی‌بریم؟ چه برسر ما آمده كه بخش بیشتر انرژی‌مان را صرف تخریب دیگران می كنیم؟ از درون خراب هستیم و همیشه به دنبال مچ‌گیری از این وآن هستیم! كمی برای خندیدن برنامه‌ریزی كنیم. دمی برای شادنمودن قلبی كوچك بیندیشیم. به زندگی لبخند بزنیم، به یكدیگر لبخند بزنیم وسرانجام اینكه حداقل اجازه ندهیم خندیدن‌مان سهمیه‌بندی شود!

 

 

 

همیشه شروع خیلی سخته، مثل صفحه سفیدی كه تا قبل از خط خطی شدن وحشتناك به نظر می‌‌رسه اما كافیه شروع كنی و كلمه اول روش حك بشه، دیگه اگه خیلی طالب باشی و البته كاربلد، تا آخرین سطر صفحه آخر ادامه می‌‌دهی. مثل همه كارای دیگه. شاید اولین كلمه خیلی مهم و فلسفی و زیبا نباشه اما مطمئنا صفحه‌های بعدی حرف‌های زیادی برای گفتن خواهند داشت.

4×3 هم صفحه دوم از كارگردانی مجید صالحی است. صفحه اول كارگردانی‌اش با مجموعه‌ای به نام «آشتی‌كنان» پر شد؛ مجموعه‌ای سفارشی با مضمون پزشكی و پیام‌های بهداشتی. حرف‌های زیادی زد. از حق نگذریم خیلی بدخط و نازیبا هم نبود اما مهم این‌كه از صفحه اول بتونی چیزی یاد بگیری و در صفحات بعدی به كار بگیری.

اگر مجموعه 4×3 طرفدار زیادی پیدا كرده، مطمئنا تجربه قبلی صالحی بی‌تاثیر نیست هرچند عده‌ای دوست دارن و عادت كردن به ساز مخالف زدن و مدام نام‌های بزرگی كه در تیتراژ می‌‌بینن رو عاملی اصلی می‌‌شمرن... نام‌هایی مثل بهرام بهرامیان، رضا عطاران، محمدحسین لطیفی و... این نام‌ها هم بودن و هم نبودن... در جای خود به عنوان مشاور بودن و همه نقش‌هایی كه اون دسته خاص بهشون نسبت می‌‌دن، نبودن. برای كسانی مثل ما كه از كمی اون‌طرف‌تر همراه و همگام ساخت 4×3 بودیم، واضح و مبرهن است كه سیدمجید صالحی بیش از آنچه كه در شرح وظایفش مطرح شد، كار كرد و مایه گذاشت.در هر حال از نظر مخاطبان تلویزیون دومین برگ از دفتر كارگردانی این جوان 33 ساله خوب پر شد.
 

حرف‌های پشت دوربین

چند دقیقه‌ای با مهدی بدرلو برنامه‌ریز و مدیر تولید كار همراه شدیم تا سر از چند و چون این حرف‌ها درآوریم. او می‌‌گوید:

  در این مدت حرف‌های زیادی در مورد این كار نوشته و گفته شد كه بیشتر آنها درست نیست مثلا این‌كه كار با لطیفی شروع شد و بعد مجید صالحی اضافه شد.

  اردیبهشت 86، هسته اولیه 4×3 تشكیل شد كه آقای لطیفی به همراه آقای روستایی (تهیه‌كننده) طرح را به آقای بهرامیان دادند. آن زمان فقط یازده قسمت فیلمنامه آماده بود ولی از همان ابتدا مشخص شده بود كه 26 قسمتی است. شاید ابتدا، حضور محمدحسین لطیفی در این گروه، ایشان را به عنوان كارگردان معرفی می‌‌كرد اما همان روزهای اول بود كه از طرف شبكه، آقای لطیفی را معرفی كردند برای كار «نردبانی بر آسمان».  مجوز 4×3 از سه یا چهار سال قبل توسط حسن روستایی (تهیه‌كننده) گرفته شده بود.  پانزدهم اردیبهشت كارگردان دیگری غیر از صالحی برای كار انتخاب شد به نام رامبد جوان كه كار رو شروع كنند. منتهی جوان چند تغییر رو در فیلمنامه اعمال كرد كه نظر هسته مركزی رو جلب نكرد. از این روجوان رفت به سراغ «نشانی».

 بعد از این جریان بود كه حسن روستایی به مجید صالحی اعتماد كرد. صالحی پیش از این، یك كار ساخته بود و در سریال «ترش و شیرین» علاوه بر بازی، به عطاران مشاوره هم می‌داد. او هم جواب این اعتماد رو به خوبی داد.

  در مورد كارگردانی مجید صالحی خیلی حرف‌های ضد و نقیض عنوان می‌‌شه از جمله: روستایی به عنوان تهیه‌كننده، لطیفی رو به عنوان كارگردان می‌‌شناسه و صالحی رو قبول نداره و... حتی یك بار من خودم سركار بودم و از خبرگزاری به من زنگ زدند كه فلانی كارگردانی می‌‌كنه، صالحی روبه‌روی من بود و من احساس كردم حتما اینجاست كه نباید آدم به چشم‌های خودش هم اعتماد كنه!!

 

http://tinypic.com/m8jv41.jpg

  وقتی نام‌های بزرگ زیاد می‌‌شه، خوراك شایعه هم به مراتب زیاد می‌شه اما خدا رو شاهد می‌‌گیرم هیچ‌كدام از اینها در حد یك اسم نبودن و هركدام در جایگاه خودش كمك می‌‌كرد و البته این ضعف كارگردان نیست. یك كارگردان می‌‌تونه از آدم‌هایی كه كارشون رو قبول داره، مشاوره بگیره.

  مجید صالحی به همراه عطاران و علیرضا مسعودی از همون روزهای اول كه هسته اولیه تشكیل شد، به عنوان مشاور هنری و بازیگردان، مشاور كارگردان ، نویسنده انتخاب شدن و بعد از این محمود رضایی به عنوان كارگردان تلویزیونی انتخاب شد كه در كارهای قبلی عطاران مثل «ترش و شیرین» هم حضور داشت و من بسیار ازشون یاد گرفتم در خصوص نحوه اداره كردن پروژه!

  4×3 در شب‌های وحشتناك سرد زمستان 86 فیلمبرداری می‌شد، هنوز نرسیدیم به سكانس‌هایی كه در شب‌های 17 درجه زیر صفر مقابل دوربین رفت و ما شب كار بودیم.

 وقتی مجید صالحی به عنوان كارگردان معرفی شد، آقای بهرامیان در سمت مجری طرح چون می‌خواست صالحی راحت باشد اداره كار رو همه جوره به او سپرد. همین اختیار تام باعث حضور علی صادقی، آقای كاسبی، مهران رجبی و...شد.

  از جایی كه فیلمنامه با فیلمبرداری یكی شد برنامه‌ریزی به من سپرده شد، پیش از این حمید همتی این كار رو انجام می‌داد.

  قرار بود كار نوروزی باشد كه پانزده قسمت هر روز پخش بشه و مابقی هفته‌ای سه بار و خدا این لطف رو به بقیه سریال‌های نوروزی كرد كه كار ما در نوروز پخش نشه! چون ادعا می‌كنم اگه پخش می‌شد بهترین سریال نوروزی لقب می‌گرفت.  خیلی‌ها می‌گفتن عطاران در حد یك اسم در این كار بوده اما به جز خواندن تیتراژ ابتدایی، در خیلی از سكانس‌های ما حضور فیزیكی داشت و به مجید مشاوره می‌داد از جمله سكانس فینال و سكانس مسجد كه پخش شد، هر چند او خودش در پروژه دیگری جلوی دوربین باید می‌رفت حتی چند تا از لوكیشن‌های ما با نظر مستقیم عطاران انتخاب شد.

  به نظرم ما اگه مدام اسم‌ها را چك كنیم كه كی بوده و كی نبوده انرژی بیش از اندازه و زحمتی كه مجید صالحی برای كار گذاشته را می‌بریم زیر سوال و این به نظرم از انصاف به دور است. مجید خیلی خوب كار كرد كه خدا رو شكر تا اینجا جواب داده و بعد از این هم سكانس‌های بهتری را هم خواهیم داد.

  شبی كه برف بسیاری باریده بود و ادارات تعطیل شد ما بالای تونل رسالت فیلمبرداری داشتیم، بنده خدا آقای رجبی تا زانو توی برف فرو رفته بود ولی به زیبایی ارائه نقش می‌كرد.

  روتوش نهایی مونتاژكار با بهرام بهرامیان است، با این‌كه خیلی مشغله داره، ولی هر شب از هفت بعدازظهر تا پنج صبح سر مونتاژ حاضر می‌شه.

  بودجه این كار خیلی كم بود اما نه در حدی كه در برخی جاها عنوان می‌شد كه برای ساخت موسیقی باید می رفتیم سراغ آكاردئونی‌های پارك ملت.

  در این كار بیش از 80 لوكیشن داشتیم.

  غلو 4×3 مثل طنزهای دیگه نیست، درسته كه خیلی سطح پایین صحبت می‌كنیم اما تمام این حرف‌ها، دكترمآبانه و روانشناسی شده است.

  جایی عنوان شده علی صادقی بالاترین دستمزد رو گرفته اما اینطور نیست. در كل، تموم دوستانی كه حضور داشتن، پول خوبی گرفتن. خیلی قاطع این حرف رو می‌زنم چون كارهای قبل و بعدشون رو خبر دارم كه از این كمتر گرفتن.

  علی صادقی برای این كار خیلی زحمت كشید و انرژی زیادی گذاشت. با این‌كه كمردرد داشت اما به رو نمی‌آورد، هرچند ما هم سعی می‌كردیم زیاد اذیتش نكنیم، همینطور آقای رجبی، آقای كاسبی هم كه استادند.

  بازیگران دیگری هم وارد قصه می‌شن مثل شهرام قائدی، خود صالحی و مجید یاسر، یعنی در هر جایی كه احساس شده كمی مردم خسته می‌شن و بازیگران تكراری، یك بازیگر وارد كار می‌شه.اگر امروز این كار گرفته به خاطر این‌كه خیلی‌ها انرژی گذاشتند.    

در پایان این كار به مانند همه كارهای دیگه با تمام مشكلاتی كه داشت ساخته شد و عنوان كردن قسمت‌هایی از تلخی‌ها و مشكلاتش از شیرینی‌كار نمی‌كاهد و اگر می‌بینید این روزها مخاطبان زیادی را یك شب در میان پای جعبه جادویی می‌‌نشاند به خاطر این است كه تولیدكنندگانش از بازیگران تا عوامل پشت صحنه و تداركات انرژی زیادی برایش گذاشتند.

بیوگرافی بازیگران اصلی:

مجید صالحی: در شهریورماه سال 1354 در تهران متولد شد، دو خواهر دارد و مجرد است. بازیگری را به طور جدی از سال 72 با كلاس‌های سمندریان آغاز نمود.

 علی صادقی؛ در سال 1359 متولد شده، در رشته كامپیوتر تحصیل كرده و سال 75 به طور حرفه‌ای وارد بازیگری شد.

 محمد كاسبی؛ چهارم خرداد سال 1330 در تهران دیده به جهان گشود و در رشته بازیگری و كارگردانی سینما تحصیل كرده است.

 مهران رجبی؛ در بیستم اردیبهشت سال 1340 در كرج متولد شد و هم‌اكنون هم ساكن این منطقه است. تحصیلاتش را در رشته گرافیك به اتمام رساند.

 اشكان اشتیاق؛ متولد ششم تیرماه 1361 در تهران دارای مدرك كاردانی گرافیك.

 شهره لرستانی؛ 1345 سال تولد اوست. اوج بازی‌اش «لیلی با من است» و آغاز بازی‌اش با فیلم «نیاز» علیرضا داودنژاد.

  مجید صالحی‌: سعی كردم با سه در چهار لبخندی بر لبان مردم بنشانم. همیشه از سبك كارهای عطاران لذت می‌بردم او اجتماع را خوب می‌شناسد و زیبا هم نشان می‌دهد. این كار برداشتی است آزاد از كارهای دوست خوبم رضای عزیز.

  علی صادقی: در روزهای سختی فیلمبرداری انجام می‌شد، سرمای وحشتناك سال پیش، اما وقتی كار رو می‌بینم تمام اون سختی‌ها رو فراموش می‌كنم و خستگی از تنم بیرون میاد.

  محمد كاسبی: كار كه خیلی سخت بود امیدوارم نتیجه خوب باشد.  مهران رجبی: كار با این گروه خاطرات خوشی را برایم رقم زد.

  مجید یاسر: خوشحالم كه گروه به من اعتماد كرد و من رو به جمع سه در چهاری‌ها در وهله اول و خانواده‌های ایرانی راه داد.

  مریم سلطانی: با توجه به شرایط سخت فیلمبرداری، تمام عوامل به‌خصوص مجید صالحی برای كار ‌خیلی زحمت كشیدند... امیدوارم حاصل خوبی داشته باشد و این محصول خوب چیزی نمی‌تواند باشد جز رضایت مردم.

نادیا دلدار گلچین از آن دسته بازیگرانی است كه سال‌ها در صحنه هنر ایران مشغول بازیگری است. بازیگری قابل كه هنر را تمام و كمال درك كرده. او در هجدهم اردیبهشت سال 1339 به دنیا آمده، ثمره ازدواجش دو فرزند دختر است كه اولی گریمور می‌‌باشد و دومی گرافیست، او یك نوه پسر هم به نام فرهاد دارد.دلدارگلچین پیش از این‌كه به بازیگری روی بیاورد، در رشته موسیقی تحصیل می‌كرد اما به خاطر علاقه فراوانش به بازیگری، جذب این حرفه شد.

حرف‌های جلوی دوربین

 

 

  چندی پیش باخبر شدیم صالحی به خاطر كار بی‌وقفه و بدون استراحت از یك سال پیش برای 4×3 به دلیل سابقه بیماری قلبی، دو شبی را در بیمارستان بستری شده اما به دلیل تعلق خاطری كه به این كار داشته، علی‌رغم توصیه پزشك با رضایت خود مرخص شده.

  علی صادقی و مجید صالحی در كار خیلی خوب با هم هماهنگ شدن، این را در قسمت‌های آتی به خوبی حس خواهید كرد. ما در پشت صحنه شاهد این موضوع بودیم.

  بازی متفاوت محمد كاسبی و مهران رجبی و البته بی‌نقص شهره لرستانی و نادیا دلدارگلچین به خوبی نمایان است.

  اشكان اشتیاق هنوز بازی در سریال «زیر آسمان شهر 1» را در اذهان دارد. او پس از مدت‌ها در قاب تلویزیون حاضر شده.

  پسر كوچك سیروس در این سریال پسرعموی مجید صالحی است و نوه آقا رحمان در این مجموعه خواهرزاده علی مسعودی نویسنده كار است.

 

 

عکس های بازیگران سریال سه در چهار


محمد کاسبی[رحمان]

محمد کاسبی[رحمان]شهره لرستانی[حنا]مریم سلطانی[طلا]

علی صادقی[بیژن]اشکان اشتیاق[کیوان]

اشکان اشتیاق[کیوان]

سریال سه در چهار 3x4

http://i37.tinypic.com/351a174.jpg
سریال سه در چهار 3x4

http://i37.tinypic.com/24qvext.jpg
سریال سه در چهار 3x4

http://i35.tinypic.com/rti52q.jpg
سریال سه در چهار 3x4

http://i37.tinypic.com/29nwj6d.jpg

سریال سه در چهار 3x4

سریال سه در چهارمجید ‏صالحیعلی صادقی[بیژن]مهران رجبی[سیروس]

مجید ‏صالحی


سریال سه در چهار 3x4:

نویسنده: علیرضا مسعودی.
کارگردان: مجید صالحی.
مشاورکارگردان: رضا عطاران.
تهیه کننده: حسن روستایی. ‏
مجری طرح: بهرام بهرامیان.
تدوین: مریم نفریه، رضا مطهری.
مدیرتصویربرداری: مرتضی نجفی.
طراح گریم: ‏مهرداد میرکیانی.
طراح صحنه و لباس: حسین عالی نژاد.
موسیقی: امید کرامتی.
بازیگران: محمد کاسبی[رحمان]، ‏مهران رجبی[سیروس]، علی صادقی[بیژن]، شهره لرستانی[حنا]، مریم سلطانی[طلا]، اشکان اشتیاق[کیوان]، مجید ‏صالحی، مصطفی راد، مختارسائقی،. شمسی فضل الهی.
بیژن پیشدادی، شهرام قاعدی، مجید شهریاری، محمد رضا حق‌گو، محمد برسوزیان و مجیدیاسرfeet issues
یکشنبه 26 شهریور 1396 07:58 ق.ظ
Howdy would you mind letting me know which webhost you're
using? I've loaded your blog in 3 different browsers and I must say this blog loads
a lot quicker then most. Can you suggest a good internet hosting provider at a fair price?

Kudos, I appreciate it!
confidential std test
دوشنبه 20 شهریور 1396 06:21 ق.ظ
من فکر می کنم این یکی از اطلاعات حیاتی برای من است.
و من خوشحالم خواندن مقاله شما. اما می خواهم به چند چیز کلی، سبک وب سایت اشاره کنم
فوق العاده است، مقالات واقعا عالی است:
D. کار خوب، سلام
phone psychic reading
دوشنبه 20 شهریور 1396 05:48 ق.ظ
همیشه برای خواندن مقالات کوچکتر که انگیزه های آنها را نیز روشن می کند، استفاده می شود و این نیز با این پاراگراف که در آن خواندن دارد اتفاق می افتد
این مکان.
std testing near me
دوشنبه 20 شهریور 1396 05:36 ق.ظ
وبلاگ بزرگ شما را در اینجا.. دشوار است برای پیدا کردن بالا
نوشتن کیفیت مانند شما امروزه. من صادقانه از افراد مانند شما قدردانی میکنم!
مراقب باش!!
cheap phone psychics
دوشنبه 20 شهریور 1396 04:47 ق.ظ
سلام، پس از خواندن این قطعه قابل توجه از نوشتن من هستم
همچنین خوشحالم که تجربه خود را با همکاران خود به اشتراک بگذارید.
std screening
یکشنبه 19 شهریور 1396 04:03 ب.ظ
سلام، وبلاگ من را از زمان به زمان خواندن و من یک
یکی از دوستای من و من فقط کنجکاو بود، اگر اظهار نظرهای هرزنامه زیادی دریافت کردید؟
اگر چنین است پس چگونه از آن محافظت می کنید، هر پلاگین یا هر چیز دیگری
می تواند پیشنهاد کند؟ من خیلی زود دریافتم دیوانه من را رانندگی می کند بنابراین هر گونه کمک
بسیار سپاسگزارم.
foot complaints
شنبه 18 شهریور 1396 05:42 ب.ظ
Hi there are using Wordpress for your blog platform?
I'm new to the blog world but I'm trying to get started and set up my own. Do you require any html coding knowledge to
make your own blog? Any help would be greatly appreciated!
chaturbate token hack real or fake
پنجشنبه 12 مرداد 1396 10:04 ب.ظ
Hey there! I understand this is kind of off-topic but I needed to ask.
Does running a well-established website like yours
take a lot of work? I'm completely new to operating a blog but I do write in my diary
every day. I'd like to start a blog so I can share
my personal experience and views online. Please
let me know if you have any kind of suggestions or tips for
new aspiring blog owners. Thankyou!
Warren
سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 12:56 ق.ظ
Hello just wanted to give you a quick heads up. The words in your post seem to
be running off the screen in Internet explorer. I'm not sure if this is a formatting issue or something to do with browser compatibility but I figured I'd post to let you know.
The style and design look great though! Hope you get the issue fixed soon. Thanks
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


عکس و بیوگرافی مریم کاویانی سه شنبه 13 مرداد 1388
عکس و بیوگرافی فلامک جنیدی سه شنبه 13 مرداد 1388
عکس های شبنم قلی خانی سه شنبه 13 مرداد 1388
عکس و بیوگرافی شبنم قلی خانی سه شنبه 13 مرداد 1388
عکس و گفتگو با شهره قمر سه شنبه 13 مرداد 1388
عکس های خزر معصومی سه شنبه 13 مرداد 1388
عکس و بیوگرافی ستاره اسکندری سه شنبه 13 مرداد 1388
عکس های پرستو صالحی سه شنبه 13 مرداد 1388
عکس و بیوگرافی سامیه لک سه شنبه 13 مرداد 1388
عکسهای نفیسه روشن سه شنبه 13 مرداد 1388
عکسهای لیندا کیانی سه شنبه 13 مرداد 1388
عکسهای مهراوه شریفی نیا سه شنبه 13 مرداد 1388
عکسهای رزیتا غفاری سه شنبه 13 مرداد 1388
عکسهای بیتا سحرخیز سه شنبه 13 مرداد 1388
عکسهای خاطره حاتمی سه شنبه 13 مرداد 1388
عکسهای سحر ولدبیگی سه شنبه 13 مرداد 1388
عکسهای نسرین مقانلو سه شنبه 13 مرداد 1388
عکسهای سحر ولدبیگی سه شنبه 13 مرداد 1388
عکسهای سحر جعفری دوشنبه 12 مرداد 1388
عکسهای شراره رخام دوشنبه 12 مرداد 1388
عکسهای آتنه فقیه نصیری دوشنبه 12 مرداد 1388
عکسهای مهسا کرامتی دوشنبه 12 مرداد 1388
عکسهای ملیکا زارعی (خاله شادونه) دوشنبه 12 مرداد 1388
عکسهای لیلا بلوکات دوشنبه 12 مرداد 1388
عکس های محمدرضا گلزار (1) دوشنبه 12 مرداد 1388
عکس های محمدرضا گلزار (2) دوشنبه 12 مرداد 1388
عکس های محمدرضا گلزار (3) دوشنبه 12 مرداد 1388
عکس های محمدرضا گلزار (4) دوشنبه 12 مرداد 1388
عکس هایی از کودکی و نوجوانی گلزار دوشنبه 12 مرداد 1388
عکس های حامد کمیلی دوشنبه 12 مرداد 1388
لیست آخرین پستها